top of page
web_bkgd_przetargi_02.jpg
PRZETARGI
TRANSPORT & LOGISTYKA 2024/2025

Sesja PRZETARGI TRANSPORT & LOGISTYKA 2024/2025 to proaktywny element konferencji FUTURELOG 2024.  Dzięki niej chcemy pomóc w ustaleniu nowych zasad współpracy pomiędzy nadawcą a wykonawcą usługi transportowo-logistycznej oraz umożliwić obu stronom wykonanie pierwszego kroku na polu skutecznej kooperacji.

caliban420_a_blue_truck_perspective_stock_image_the_truck_is_co_15c9b152-713f-4d1e-b3cc-37
Czy wiesz z kim pracujesz, zlecając realizację usług transportowych?
Czy znasz aktualną strukturę rynku i zachodzące na nim zmiany?
Czy Twoja strategia zarządzania transportem i zakupami transportu jest odpowiednio przemyślana?
Czy dobór Twoich przewoźników/spedytorów jest optymalny dla Twojego modelu biznesowego?
Czy rozumiesz potrzeby logistyczne Twoich partnerów logistycznych?
Czy zabezpieczasz się przed fluktuacją kosztów?
Czy negocjując stawki stoimy po dwóch stronach barykady, czy wspólnie szukamy optymalizacji?

Jeżeli jesteś przedstawicielem działu logistyki i transportu w firmie produkcyjnej lub handlowej i poszukujesz odpowiedzi na te pytania, zapraszamy do zaangażowania się w projekt PRZETARGI TRANSPORT/LOGISTYKA 2024/2025.

Dedykowana sesja handlowa ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu i czasie nadawców transportu oraz wykonawców usług logistycznych. Udział w niej pozwoli poszerzyć kontakty i poznać zmieniający się rynek oraz wykonać pierwszy krok na polu wypracowania nowych zasad współpracy pomiędzy zleceniodawcą a wykonawcą usługi.

Dlaczego nadawcy transportu powinni zaangażować się w ten projekt?

Sesja handlowa PRZETARGI TRANSPORT/LOGISTYKA 2024/2025 za główne zadanie stawia sobie poszerzenie kontaktów między firmami produkcyjnymi i handlowymi, a dostawcami usług transportowych i logistycznych. Jej celem jest dodanie wartości do procesów outsourcingowych i kontraktacyjnych poprzez ułatwienie dostępu do odpowiednich dostawców usług oraz lepsze zrozumienie potrzeb firmy przez dostawców.

Korzyści dla firmy przedstawiającej swoje zapotrzebowanie:

  • Dotarcie do grupy ok. 120 potencjalnych dostawców usług transportowych

  • Oszczędność czasu w przeprowadzeniu rozmów - wstępna weryfikacja dostawców

  • Rozbudowa bazy danych dostawców

  • Osobisty kontakt z dostawcami

  • Dotarcie na rynek ze specyficznymi rodzajami zapotrzebowania w łańcuchu dostaw

  • Dwa bezpłatne bilety na konferencję Futurelog 2024

  • Benchmarking rynku

TLf2024_mail.jpg
Twój stolik do rozmów

W trakcie trwania konferencji przygotujemy dla Państwa czas i miejsce na zorganizowaną sesję handlową. Każdy nadawca, który wyrazi chęć udziału w sesji, otrzyma do dyspozycji stolik oznakowany logotypem swojej firmy. Przy stoliku odbywają Państwo rozmowy z dostawcami usług transportowych i logistycznych, wstępnie analizują potencjał współpracy oraz wymieniają się kontaktami.

Obecność na sali dużej grupy firm transportowych gwarantuje możliwość poszerzenia sieci kontaktów i ułatwi planowanie działań na kolejne miesiące.

Merytoryczne wsparcie

Osadzenie sesji  PRZETARGI TRANSPORT/LOGISTYKA 2024/2025 w szerokim programie konferencji pozwoli na prowadzenie rozmów o outsourcingu usług logistycznych w szerszym kontekście.

W ramach wydarzenia będziemy mówić o tym, jak powinna wyglądać przemyślana strategia zarządzania transportem i zakupami transportu. Nadawcy nie zawsze są świadomi, że wysokie koszty oferowanych usług wielokrotnie wynikają z niezrozumienie wzajemnych potrzeb i możliwości.

Klarowny podział odpowiedzialności pomiędzy logistyką, zakupami i biznesem wewnątrz firmy zlecającej  transport, świadomie skalkulowany podział ryzyka pomiędzy zlecającego a przewoźnika, zbudowanie właściwego modelu współpracy i skupienie się na redukcji kosztów, które nie uderzą w marżę przewoźnika wpłyną na efektywność planowanej kooperacji. Zaś o możliwości jej kontynuowania coraz częściej decydować będą kwestie związanie z raportowaniem niefinansowym i ESG.

O tym wszystkim będziemy mówić podczas dwudniowej konferencji FutureLog 2024. Wstęp na konferencję dla reprezentantów  firm produkcyjnych i handlowych, biorących udział w sesji PRZETARGI TRANSPORT/LOGISTYKA 2024/2025, jest bezpłatny.

speaker.jpg

Oni już brali udział

cudzyslow.png

Idea logistycznych spotkań handlowych zaskoczyła mnie swoją skutecznością. Po spotkaniu miałem bardzo duży odzew. Część dostawców bardzo celnie trafiła w moje potrzeby.

 

W trakcie prezentacji było także kilka trafnych komentarzy, z których wyłoniły się nowe idee, dzięki którym mogłem spojrzeć w nowy sposób na organizację pewnych elementów naszego łańcucha dostaw.

Podczas spotkania poznałem kilku dostawców, których istnienia nie byliśmy wcześniej świadomi. Zapewne będziemy korzystać z tego rodzaju spotkań. Oczywiście zależne to będzie od aktualnych potrzeb biznesowych.

Chcesz wziąć udział w sesji handlowej lub dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu!

Adam Błuś

bottom of page