top of page

ZOSTAŃ PARTNEREM

Jakość naszej konferencji to również wynik zaangażowania wszystkich naszych Partnerów.
W zamian za ich starania w ciągłe podnoszenie jakości programu a także prestiżu naszej konferencji,
chętnie rewanżujemy się profesjonalną współpracą promocyjną.

Jeżeli interesujesz się jakąkolwiek formą współpracy przy organizacji najbliższej edycji Konferencji FUTURELOG 2024, daj nam o tym znać. Mamy dla Ciebie wiele gotowych propozycji. Równie chętnie wysłuchamy Twoich niestandardowych oczekiwań i pomysłów. Im bardziej będą one trendy, tym większa szansa, że nas zainteresują.

Napisz do nas również wtedy, kiedy Twoje pomysły na Partnerstwo są jeszcze w powijakach. Kto wie, być może Twoje potrzeby i wizje, w połączeniu z naszym doświadczeniem i możliwościami, naprawdę pozwolą nam wspólnie sięgnąć chmur.

Wypełnij poniższy formularz, wpisz i prześlij do nas swoje potrzeby, a my skontaktujemy się z Tobą, przedstawiając nasze propozycje tak szybko jak potrafimy.

Skontaktuj się z nami / Contact us

Zgody udzielam dobrowolnie i mam prawo udzieloną zgodę cofnąć w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych, ich zmiany, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

I give my consent voluntarily and I have the right to withdraw my consent at any time (the data is processed until the consent is withdrawn). I have been informed about the right to request access to my data, change, delete and limit processing. The administrator processes data in accordance with the Privacy Policy.

Dziękujemy za przesłanie! / Thank you for submitting!

KONTAKT
bottom of page